💠 راهنمای ارسال…

محصولات در ماردین کالا به روش های مختلف ارسال میشوند :

1- بیشتر کالاها با پیک خصوصی برای مشتریان ارسال خواهد شد، روال کار به این صورت می باشد که بعد از انتخاب کالا و تاُیید نهایی آن جهت مشخص شدن هزینه ارسال باید با فروشگاه تماس حاصل کرده و راهنمایی های لازم را از همکاران بگیرید و یا اینکه بعد از ثبت سفارش، منتظر تماس از فروشگاه ماردین کالا باشید تا هماهنگی های لازم با شما انجام شود.

در اینجا توضیح مختصری برای نحوه محاسبه هزینه ارسال کالاهایی که به صورت پیک خصوصی ارسال خواهد شد را برای شما بیان می کنیم:

روش های ارسال کالا از بانه توسط فروشگاه ماردین کالا

هزینه ارسال تابع سه شرط زیر می باشد:

1- حجم کالا

2- مسافت شهر مورد نظر از بانه

3– قیمت کالای خریداری شده

– حجم کالا: هر اندازه حجم کالا بزرگ تر باشد هزینه ارسال آن بیشتر خواهد بود، یعنی دو کالا با قیمت های یکسان ولی با حجم های متفاوت یک هزینه ارسال ندارند.

– مسافت شهر مقصد از بانه: هزینه ارسال یک کالا برای شهرهای مختلف متفاوت می باشد، به دلیل ارسال کالا از بانه، فاصله شهر مورد نظر از بانه محاسبه خواهد شد.

– قیمت کالای خریداری شده: هر اندازه قیمت کالای خریداری شده بالاتر باشد هزینه ارسال آن هم بالاتر خواهد بود، یعنی دو کالا با حجم و مقصد یکسان دارای هزینه حمل برابر نمی باشند ، به عنوان مثال هزینه ارسال یک تلویزیون 55 اینچ با قیمت 2.000.000 تومان با هزینه ارسال یک عدد 55 اینچ با قیمت 8.000.000 تومان برابر نیست، این قاعده برای کل شهرها صادق می باشد.

بعد از مشخص شدن هزینه ی ارسال، خریدار باید این مبلغ را به عنوان بیعانه پرداخت کند. سپس کالای مورد نظر در اسرع وقت برای ایشان به صورت ضمانتی به آدرس درخواستی ارسال خواهد شد. خریدار پس از تحویل گرفتن محصول به صورت سالم، بقیه ی مبلغ را تحویل باربر خواهد داد.

ارسال کالا با پیک خصوصی: به جرات میتوان گفت فروشگاه آنلاین ماردین کالا مناسب ترین نحوه ارسال را جهت آسودگی خاطر مشتریان خود برگزیده است، یعنی در مورد کالاهایی که با پیک خصوصی ارسال می شود فقط هزینه ارسال کالا تا شهر مورد نظر دریافت شده و مبلغ کالا را بعد از دریافت کالا به پیک پرداخت خواهید کرد، در صورت وجود کوچکترین مشکل شما می توانید کالا را تحویل نگرفته و آن را عودت داده و با همان هزینه ارسال، مجددا کالای دیگری برای شما ارسال خواهد شد.

2- کالاهای کم حجم و ریز که اکثرا بعد  از واریز کل وجه آن به صورت کامل به وسیله پست ارسال می گردد، هزینه ارسال کالا نامشخص بوده تا زمانی که تحویل  پست داده می شود. بعد از مشخص شدن هزینه ارسال وجه کالا و هزینه ارسال واریز شده و کالا ارسال خواهد شد.

نحوه ی پرداخت:

 بعد از هماهنگی انجام شده بین خریدار و فروشگاه ماردین کالا، شما می توانید بیعانه محصول یا همان هزینه ارسال را به یکی از شماره کارت های زیر واریز کرده. یا شماره کارت و یا شماره حساب های فروشگاه برای شما ارسال خواهد شد و شما بعد از تاُیید نهایی هزینه ارسال را انتقال خواهید داد.

شماره های تماس جهت مشاوره رایگان و قیمت روز کالا

محمودی: 09189784898

محمودی: 09906920297

 جهت ارتباط در واتساپ با کارشناس لوازم ریز و لوازم صنعتی، کلیک نمایید
برای چت با کارشناس 1 در واتساپ، کلیک کنید.

برای چت با کارشناس 2 در واتساپ، کلیک کنید.

شماره کارت های فروشگاه آنلاین ماردین کالا جهت واریز پبش پرداخت:

بانک شماره کارت صاحب حساب
ملت 6104-3379-8125-9433 محمودی
مهر ایران 6063-7311-1409-9055 محمودی